Юли 2010 ~ Блогът на Вършец


19.00 ч. Концерт на местни духови оркестри и Койнарската духова музика място: пред НЧ “Хр. Ботев” 20.30 ч. Театрална постановка „Когато котката я няма“ (комедия) от колектив при НЧ „Христо Ботев“

място: Големия салон на НЧ “Хр. Ботев”

10.00 ч. Откриване на музейна експозиция “ 160 години курорт Вършец и 100 години Държавна минерална баня“
място: Общински музей 11.00 ч. Откриване на изложба живопис от местни художници „Вършец през годините“

място: Художествена галерия

20.30 ч. Удостояване със звание „Почетен гражданин на Вършец“ – посмъртно на д-р Дамян Иванов

място: пред НЧ “Хр. Ботев”

21.00 ч. Тържествена церемония по повод юбилея – “160 години Курорт Вършец“

– Концерт на вокална група Joy при СОУ “Иван Вазов”

– Премиера на филм-презентация за Вършец – Поздравления от официалните гости – Концерт на Орлин Горанов

място: пред НЧ “Хр. Ботев”

08.30 ч. Света архиерейска литургия и внасяне на Чудотворната икона на Богородица в храм „Свети Георги“- гр.Вършец
място: Храм “Св. Георги” 11.00 ч. Детско шоу, игри, награди

място: пред НЧ “Хр. Ботев”

11.30 ч. Откриване „Алея на занаятите “

място: бул.Република – център

16.30 ч. Състезание по ориентиране за купа “Вършец”

място: Спортни площадки в парка

17.00 ч. Финал на турнир по волейбол

място: Волейболни кортове в парка

18.30 ч. Финал футбол

място: Футболно игрище в парка

21.00 ч. Концерт на група „Сигнал“

място: пред НЧ”Хр.Ботев”

10.00 ч. “Балкана пее” – надпяване на фолклорни състави и закриване на Празника
място: местността “Иванчова поляна”

Заповядайте !

,
18:00 Горно Озирово – Долно Озирово 19:00 Старците – Лъвовете 20:00 Електростарт – Тупалките 18:00 Изток – Заножене 19:00 Селесао – Маншафт 20:00 Лъвовете – Тупалките 18:00 Наглите – Селесао 19:00 Изток – Маншафт 20:00 Старците – Долно Озирово 18:00 Заножене – Наглите 19:00 Лъвовете – Долно Озирово 20:00 Горно Озирово – Електростарт 18:00 Селесао – Изток 19:00 Електростарт – Лъвовете 20:00 Старците – Тупалките 18:00 Заножене – Селесао 19:00 Наглите – Маншафт 20:00 Горно Озирово – Тупалките 18:00 Долно Озирово – Електростарт 19:00 Лъвовете – Горно Озирово 18:00 Заножене – Маншафт 19:00 Долно Озирово – Тупалките 20:00 Горно Озирово – Старците 18:00 Изток – Наглите 19:00 Електростарт – Старците Почивка Почивка 18:00 1А – 2Б – Полуфинал 19:00 1Б – 2А – Полуфинал Почивка 18:00 3/4 място 19:00 1/2 място ,